CZ ENG

!!!AKCE AŽ 50%!!!

K výročí založení firmy nabízíme pro prvních 100 nových klientů prohlídky bytových i nebytových prostor, telefonních zařízeních, tak i dalších zařízení, jak pro fyzické, tak i právnické osoby až 50% slevy!!!
Naslouchají : konkurence, manželé, manželky, atd.?
Chcete mít jistotu a klid?
Volejte 777 026 336
e-mail hellp@hellp.cz

5 důvodů pro nás

1 Rychlost 2 Diskrétnost 3 16 let zkušeností 4 Příznivé ceny 5 Moderní vybavení

Detektivní služby

Nabízíme vám komplexní služby v oblasti detektivní činnosti. Podívejte se, jaké služby vám můžeme nabídnout a neváhejte nás kontaktovat i v případě, že máte specifické požadavky. Bude nám potěšením s vámi spolupracovat.

 • Bod 1

  Detektivní služby

  Nabízíme detektivní služby firmám i fyzickým osobám. Jakákoliv komunikace probíhá diskrétně a za účelem co nejrychlejšího vyřešení Vašeho případu. Všichni naši pracovníci včetně vedení firmy jsou kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti v oboru.

 • Bod 2

  Sledování osob

  Sledování osob je pořizováno nejmodernějšími hi-tech technologiemi. Způsob sledování je daný, avšak jeho provedení je závislé na mnoha faktorech. Zjistíme Vám s kým se osoba stýká, s kým si povídá a také co během dne provádí. Vše pak následně zpracujeme a předáme v kompletní dokumentaci. To vše aniž by sledovaný objekt něco tušil.

 • Bod 3

  Prověrka osob

  Zajistíme prověření osob, zaměstanců či podnikatelských subjektů. V dnešní době je dobré vědět, s kým obchodujete, koho zaměstnáváte a s kým spolupracujeme to vše Vám zajistíme včetně veškeré dokumenace.

 • Bod 4

  Zjišťování něvěry

  Jako straně poškozené (citovou újmou způsobenou nevěrou), Vám nabízíme detektivní služby k zajištění rovných podmínek při majetkovém vypořádání, eventuelně rozvodu. Zajistíme veškerou foto a videodokumentaci nutnou pro případné soudní jednání.

 • Bod 5

  Vyhledávání štěnic

  K odhalování odposlechů používáme nejmodernější technologie a při práci nám pomáhají praxí získané zkušenosti. Umíme také vypátrat skryté mikrokamery a další nahrávací zařízení. Odhalením odposlouchávacího zařízení lze později určit osobu, která jej instalovala a následně proti ní postupovat buď podle platného právního řádu či interních firemních postupů.

Copyright © Agentura HELLP Nové okno spol. s. r. o., 1995-2016
Kontakt | Vytvořil MPalan.cz